Topluluk Yönetimi
Pio, sosyal ağlarınızda bir veya daha fazla topluluk oluşturmaktan sorumludur.
Sosyal Medya Topluluk Yönetimi size zaman kazandıracak ve daha iyi sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır.

Topluluk Yönetimi
uzmanlarımız, bağlantılarınızı ve dönüşümlerinizi artırmak için sitenize nitelikli trafik oluşturmak olan ana hedefi akılda tutarak topluluk yönetimi stratejiniz üzerinde çalışır.

Topluluk üyeleri arasında iyi bir iletişime saygı duyulmasını sağlayan bir moderatör ve garantör olarak görev yapar. Amaç, kullanıcılarınızı elde tutmak, imajınızı ve itibarınızı, web'deki görünürlüğünüzü ve marka bilinirliğinizi geliştirmektir. Belirli teknolojik araçlar sayesinde platformlarınızı ve topluluğunuzu stratejik ve niteliksel bir şekilde yönetiyoruz.
Topluluk Yönetimi
Download onze bureau brochure en maak kennis
Raak geïnspireerd en leer ons team beter kennen
Plan een afspraak in
Düzenli olarak gönderi yayınlayın ve hedef kitlenizle iletişim kurun.
Ne sıklıkta paylaşım yapmanız gerektiğini ve içerik sayesinde etkileşimi nasıl geliştireceğimizi birlikte belirleyeceğiz.
Hedefinizi belirleyecek ve bir sosyal kanal seçimini yapacağız. Sonra, hedef kitlesini analizi yaparak beklentilerini öğrenecek, üretilecek içerik türünü belirleyecek ve etkileşim yaratmada nasıl başarılı olacağınızı anlayacağız.

Takipçilerinizle özel bir ilişki oluşturmak için yorumları ve soruları yanıtlayacağız. Sosyal medyada özgün bir ton ve varlık oluşturarak müşterilerinizin güvenini kazanmanıza yardımcı olacağız. 

Birlikte, şirketiniz için hangi başarı kriterlerinin önemli olduğunu belirleyeceğiz, örneğin: yayınladığınız içeriği geliştirmek, katılımınızı artırmak, marka bilinirliğinizi artırmak, web sitenize trafik çekmek vb. Başarı kriterlerinize dayanarak, başarınızı sosyal medyada ölçebilmemiz ve gerekirse genel stratejiyi ayarlayabilmemiz için KPI'ların yanı sıra ulaşılabilir hedefler belirleyeceğiz.
Topluluk Yönetimi
Topluluk Yönetimi
Gelişen bir topluluk, Ekonomik Büyümenin anahtarıdır!
Sosyal medyada harcanan zaman, operasyon ekibinizi desteklemek veya önemli müşterilerle tanışmak için kaçırılmış bir fırsattır. Bu, işinizi yürütmek ve en iyi yaptığınız şeyi yapmak için daha fazla zaman harcayabileceğiniz anlamına gelir!

Bizimle çalışmaya başladığınız da yüksek eğitimli profesyonel bir sosyal medya ekibini markanızın çevrimiçi topluluklarına getiriyoruz.
Ekibimiz, etkileşimi izler ve aktif olarak yeni çevrimiçi
Ekibimiz, etkileşimi izler ve aktif olarak yeni çevrimiçi takipçiler arar, onları hayranlara ve ardından müşterilere dönüştürür! Başarılı bir çevrimiçi iş büyüme stratejisinin bu kilit unsuru, özellikle artan rekabet ortamında zaman alır.
We can work together for your brand.
A good plan can change your brand's life. Hit us up.
What would you like to drink?
Whatsapp, call or email?
If you want to learn more about what we do or discuss your brand, you can reach out to us.
Suphi Murat Tenşi Business Director 0 532 404 7037 info@pio.com.tr
Take a look at our success stories here!
At Pio, we work to advance ourselves, our industry, and your business. We help you achieve your business goals through design, technology, and strategy.
Current Works
Join our e-Newsletter Stay informed about developments by subscribing to Pio.
Pio Reklam Ajansı ve Medya A.Ş. A.Ş. sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close