ICO Pazarlama
Pazarlama, bir ICO'nun başarıya ulaşmasını sağlamak için hedef kitleye ulaşmasını sağlayan en önemli ve hayati parçalardan biridir.
Yatırımcıların, hakkınız da her şeyi bilmeden ICO tokenlerinizi satın almaya başlamasını bekleyemezsiniz. İşte, ICO pazarlamasının devreye girdiği yer burasıdır.

Pio'da hedef kitlenizin projenize olan ilgisini arttırarak ve projeye neden yatırım yapmaları gerektiğini söyleyerek ICO'nuzun bilinirliğini arttıracak mesajlar iletiyoruz. Projelere özelleştirilmiş ve sonuç odaklı ICO pazarlama stratejileri ile token satışlarını başarılı kılmalarına yardımcı olan lider ve son derece güvenilir ICO Pazarlama stratejisi oluşturma becerisine sahibiz.

Kampanyanızın güvenilirliğini, kapsamını ve erişimini kademeli olarak iyileştirmek ve daha fazla potansiyel müşteri ve dönüşüm elde etmek için hem sayfa içi hem de sayfa dışı pazarlamayı içeren özel olarak hazırlanmış pazarlama stratejilerimizle ICO erişiminizi genişletmeye yardımcı olacağız.
ICO Pazarlama
Download onze bureau brochure en maak kennis
Raak geïnspireerd en leer ons team beter kennen
Plan een afspraak in
Dijital pazarlamada 'bugün işe yarayan yarın demode olacak'. Ama yaratıcılık değişir, sadece gelişir.
Pio'da ICO pazarlamasının tüm sektörlerinde uzmanlığa sahip dijital dehalardan oluşan bir ekiple çalışıyoruz.
ICO'lar kitle fonlama kurallarını değiştirdi ve bu nedenle ICO'lar için SAGIPL PEER (Planning Execution Examination Replanning) Pazarlama Stratejisine ihtiyaç duyuldu. ICO Pazarlama hizmetleri takımımız, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi hizmeti kapsar:

Projenizin ve fikirlerinizin ilk analizine dayanarak, bir ICO pazarlama stratejisi oluşturuyoruz. Bu, kabaca potansiyel müşterileri keşfetme ve projenize taşıma, bir topluluk oluşturma ve potansiyel yatırımcılarla görüşme ayrıntıları içerir.

Yürütme kısmı, web sitenizin SEO optimizasyonu, kripto paranızı haber içerikleri ve teknik incelemeler aracılığıyla piyasaya tanıtma, tanıtım videosu, Google ve diğer platformlarda bir e-posta listesi oluşturma ve tanıtım için sosyal medya dahil olmak üzere birçok şeyi içerir.

Bir stratejinin başarılı bir şekilde uygulanmasından bir süre sonra sonuçları görmeye başlayacaksınız. Reklam yöneticilerimiz, çabalarımızın doğru yönde olup olmadığını görmek için bu sonuçları performans açısından analiz edecektir. Değilse, daha fazla analiz yapar ve daha iyi üretkenlik için stratejiyi dönüştürürüz.
1ICO Geliştirme
ICO'nuz için çekici, kullanıcı dostu ve zengin içerikli bir web sitesi oluşturmak, yatırımcıların dikkatini ve elde tutmak için ilk adımdır.
2Pazar Araştırması
Pazarın, hedef kitlenin ve rakiplerin derinlemesine araştırılmasına dayalı güçlü bir ICO pazarlama stratejisi oluşturacağız.
3ICO Listesi (Premium + Ücretsiz)
ICO'nuzu tüm popüler ve lider ICO listeleme sitelerinde listeleyerek çok sayıda potansiyel yatırımcıyla bağlantı kurmanıza yardımcı olacağız.
4Sosyal Medya Pazarlama
Proje görünürlüğünü, erişimini ve katılımını artırmak için ilgili sosyal medya platformlarında ICO profilleri oluşturacak ve tanıtacağız.
5Basın Bülteni Yönetimi
İlgi alanınızdaki yetkili kripto sitelerinde stratejik basın bültenleri ile ICO'nuzun erişimini ve güvenilirliğini arttıracağız.
6E-posta Pazarlama
Yatırımcılara projeniz hakkında bilgi vermek için hedef e-postaları ve doğrudan pazarlamayı kullanacağız. Bu sayede, projeyi incelemelerini ve hatta yatırım yapmalarını sağlayacak mesajlar ileteceğiz.
7Influencer Pazarlama
ICO endüstrisindeki Influencerlara ulaşarak onlardan projeniz hakkında konuşmalarını ve yatırımcılar arasında iyi bir hype oluşturmaya yardımcı olmalarını isteyeceğiz.
8Arama Motoru Optimizasyonu
ICO'nun site dışı bilinirliğini kademeli olarak iyileştirmek ve arama motoru sıralamalarını yükseltmek için SEO tekniklerini kullanacağız.
9İçerik Geliştirme (Yazma & Tasarım & Video)
ICO'yu ekosistemde yaymak için ilgili ve yüksek kaliteli içerikler geliştireceğiz. (bloglar, makaleler, videolar vb.) içerik kraldır.
10Airdrop, Ödül, Yönlendirme, Sponsorlu İçerik
Topluluk arasında farkındalığı artırmak ve ICO'nuz için güçlü bir temel oluşturmak için ücretsiz token dağıtım kampanyaları ve programları oluşturacağız.
ICO Pazarlama
ICO Pazarlama
İyi inşa edilmiş ve profesyonel çalışan sistemlerin üretkenlik için önemini biliyoruz.
Kripto Para biriminin artan popülaritesi, bu pazarda çok fazla rekabete yol açtı. Yeni kripto girişimleri neredeyse her gün tokenlerini piyasaya sürüyor. Doğru müşterileri aramak ve ICO etkinliğinize getirmek sizin için zor olabilir. Pio, siz bu konuda yardım edebilir.
Müşteri memnuniyetinin bir nevi eş anlamlısı haline geldik.
Güçlü bir pazarlama ekibine ve ICO pazarlamasında büyük bir deneyime sahip olmak, müşterilerimize sonuç getirmek için tasarlanmış en iyi, kişiye özel pazarlama stratejileriyle hizmet vermemizi sağlar.

ICO taktiklerimiz, başarılı bir proje başlatmanıza ve çalıştırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
We can work together for your brand.
A good plan can change your brand's life. Hit us up.
What would you like to drink?
Whatsapp, call or email?
If you want to learn more about what we do or discuss your brand, you can reach out to us.
Suphi Murat Tenşi Business Director 0 532 404 7037 info@pio.com.tr
Take a look at our success stories here!
At Pio, we work to advance ourselves, our industry, and your business. We help you achieve your business goals through design, technology, and strategy.
Current Works
Join our e-Newsletter Stay informed about developments by subscribing to Pio.
Pio Reklam Ajansı ve Medya A.Ş. A.Ş. sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close