E-posta Pazarlama
Dünya nüfusunun yaklaşık yarısının <strong>e-posta</strong> kullandığı bir ortamda, güçlü bir e-posta pazarlama tasarımı stratejisi geliştirmek, marka bilinirliği oluşturmak, geliri artırmak ve büyümeyi hızlandırmak için kapı açar.
E-posta pazarlama stratejimiz ile modern tasarım kullanıyoruz ve siz büyüyüp geliştikçe mesajınızı hassaslaştırmak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Veriye Dayalı E-posta Pazarlama Stratejileri doğrudan satışların yanı sıra uygulayabileceğiniz en güçlü müşteri edinme taktiklerinden biri olmaya devam ediyor. Optimize edilmiş hedef kitle verilerini, web formlarını, segmentasyon'u ve stratejiyi kullanarak, markanız için büyüme sağlayan e-posta pazarlama hizmetleri sunuyoruz.
E-posta Pazarlama
Download onze bureau brochure en maak kennis
Raak geïnspireerd en leer ons team beter kennen
Plan een afspraak in
E-posta pazarlama hizmetlerimiz, mesajınızın hedef kitlenizde kalıcı bir izlenim bırakmasını sağlar.
Etkili bir e-posta pazarlama stratejisini harekete geçirmek için planlamas, marka bilinirliği oluşturma ve pazarlama uygulamalarını birleştiriyoruz.
Optimize Edilmiş İçerik: Hedef kitleniz ve hedefleriniz için optimize edilmiş içerik geliştiriyoruz. Haber bültenlerinden e-ticaret e-posta iş akışlarına kadar Email Marketing içeriğimiz dönüşüm sağlar. Kişiselleştirilmiş e-posta: Pazarlama verilerini kullanarak, demografi, geçmiş satın almalar, satın alma davranışı ve ilgi alanlarına göre liste segmentasyonu yoluyla ilgili mesajlarla belirli grupları hedefliyoruz. Mobil Duyarlılık: Tüm e-postaların yaklaşık yarısının mobil cihazlarda açılmasıyla, geri dönüşü en üst düzeye çıkarmak için mobil uyumlu ve duyarlı e-posta şablonları oluşturuyoruz.
E-posta Pazarlama
E-posta Pazarlama
Pio'da, markanız için e-posta pazarlamanızla ilgileneceğiz.
Kampanyalarınızı yöneteceğiz ve kullanıcıların sitenizi ziyaret etmesi, ürün ve hizmetlerinizi satın alması için e-posta içeriğinizin birinci sınıf olmasını sağlayacağız. Markanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi hedef kitlenizin gelen kutusuna yerleştirerek hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için birçok farklı e-posta pazarlama yönetimi hizmeti sunuyoruz.
Müşterilerimiz için harikalar yaratmak için doğru otomasyon ve kreatif bakış açısına sahibiz.
E-posta pazarlaması, marka bilinirliğini artırmak, insanlara markanızı hatırlatmak ve alışveriş yapmalarını sağlamak ve işletmeniz için en iyi dijital pazarlama stratejilerinden biridir. E-posta pazarlama hizmetlerimiz kapsamında, kampanya, duyuru, bülten ve web sitesi içerikleriniz için yaratıcı tasarımlar geliştiriyoruz.
We can work together for your brand.
A good plan can change your brand&#039;s life. Hit us up.
What would you like to drink?
Whatsapp, call or email?
If you want to learn more about what we do or discuss your brand, you can reach out to us.
Suphi Murat Tenşi Business Director 0 532 404 7037 info@pio.com.tr
Take a look at our success stories here!
At Pio, we work to advance ourselves, our industry, and your business. We help you achieve your business goals through design, technology, and strategy.
Current Works
Join our e-Newsletter Stay informed about developments by subscribing to Pio.
Pio Reklam Ajansı ve Medya A.Ş. A.Ş. sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close