Halkla İlişkiler Danışmanlığı
Mesajınızın karar vericiler tarafından duyulmasına yardımcı olacağız.
Halkla İlişkiler konusundaki yaklaşımımız, siyasete etkin katılımın kimi tanıdığınızla değil, ne bildiğinize dayanması gerektiği ve masaya bir sorun yerine bir çözümle gelmenin her zaman daha iyi olduğu fikrine dayanmaktadır.

Bu ilkeler, karar vericilerin ilgisini çekecek tartışmalarda bulunmasını ve çözümler sunmasını sağlamak için entelektüel açıdan titiz bir süreç ve her düzeyde ulusal, yerel ve hükümetle ilgili deneyimimizi kullanan halkla ilişkiler stratejilerimizin temel taşlarıdır.
Halkla İlişkiler Danışmanlığı
Download onze bureau brochure en maak kennis
Raak geïnspireerd en leer ons team beter kennen
Plan een afspraak in
Politikacılar her konuda uzman olamazlar.
Herkes görüşlerini etkili bir şekilde nasıl tanıtacağını veya karmaşık politika oluşturma prosedürlerini nasıl yöneteceğini bilmiyor.
Çalışmamızın temeli, kapsamlı araştırma, kamu politikası ve siyasi risk analizi, siyasi izleme ve siyasi ortamın ulusal veya küresel olarak tahmin edilmesidir. Görmek istediğiniz değişiklikleri en iyi kimin etkileyebileceğini ve karar verme süreçlerini en iyi nasıl bilgilendireceğimizi belirliyoruz.

Hedef kitleyle alakalı olmasını sağlamak için kuruluşunuzun mesajlarını geliştirmenize yardımcı oluyoruz. Gerekirse eğitimler ile ellerinden gelenin en iyisini yapmalarını sağlıyoruz.

İletişim ağımız basın danışmanları, siyasi danışmanlar, siyasi parti personelleri, ulusal ve yerel gazetecilerden oluşan geniş bir ağa yayılmaktadır. Pio'da sorunlarınızı kendi sorunları haline getirmek için çalışacak uzman bir ekibin dürüst tavsiyelerinden yararlanacaksınız.

Hizmetlerimiz arasında siyasi, izleme ve iç görüler, paydaş haritalama ve analizi, siyasi duyarlılık analizi, mesaj geliştirme ve konumlandırma ve üst düzey politika yapıcılarla katılım programları yer alır.
Halkla İlişkiler Danışmanlığı
Halkla İlişkiler Danışmanlığı
Hikâye anlatma sanatı ve bilimi fikir ve koreografidir.
Sürekli değişen medya ortamına akıllı çözümler üretmek için gerekli ilişkilere dair benzersiz bir anlayışla, anlatmak istediğiniz hikayeler için yüksek kaliteli görünürlük ve kapsam oluşturuyoruz.

Uzmanlarımız, kitlelerle özgün bir şekilde bağlantı kuran, gelişmekte olan yönlendirici ve savunucuları belirlemek için genel mesajların ve ünlü ortaklıklarının ötesine geçer.
Hedeflerinize ulaşmak için strateji ve taktikler konusunda önerilerde bulunacağız.
İnsanların, şirketlerin ve kuruluşların hükümetle ve siyasi süreçle etkin bir şekilde etkileşime girmesine, itibarınızı, ilişkilerinizi ve etkinizi arttırmanıza yardımcı oluyoruz. Ekibimiz, halkla ilişkiler stratejinizi tasarlamaktan ödüllü bir kampanya oluşturmaya kadar sizinle birlikte çalışarak sonuçlara ulaşmanızı sağlayacaktır.

Politikacılar, devlet memurları, gazeteciler, düşünce kuruluşları veya ticari kuruluşlar ile görüşmeniz gerekip gerekmediğini ve kilit paydaşlarınızı belirleyeceğiz. Onlarla en iyi nasıl ilişki kurabileceğiniz konusunda tavsiyelerde bulunacağız.
We can work together for your brand.
A good plan can change your brand's life. Hit us up.
What would you like to drink?
Whatsapp, call or email?
If you want to learn more about what we do or discuss your brand, you can reach out to us.
Suphi Murat Tenşi Business Director 0 532 404 7037 info@pio.com.tr
Take a look at our success stories here!
At Pio, we work to advance ourselves, our industry, and your business. We help you achieve your business goals through design, technology, and strategy.
Current Works
Join our e-Newsletter Stay informed about developments by subscribing to Pio.
Pio Reklam Ajansı ve Medya A.Ş. A.Ş. sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close