Kurumsal İletişim
Pio, kurumsal iletişim tasarımında güvenilir bir uzman ve değerli bir kaynaktır.
Anlayışı, bağlılığı en üst düzeye çıkaran ve markanızı oluşturan yıllık raporlar, sürdürülebilirlik raporları, çalışan iletişimleri ve diğer stratejik iletişimleri tasarlıyor ve üretiyoruz. Müşterileriniz, bu iletişim materyallerin paydaşlarına en etkili şekilde sunulmasını sağlamak için kurumsal iletişim programlarının danışmanlığına, yaklaşımına, tasarımına ve üretimine güvenmektedir.
Kurumsal İletişim
Download onze bureau brochure en maak kennis
Raak geïnspireerd en leer ons team beter kennen
Plan een afspraak in
Anlamayı en üst düzeye çıkarmak ve harekete geçirmek için karmaşık iletişimleri basitleştiriyoruz.
Pio, yıllık faaliyet raporları, sürdürülebilirlik raporları, kurumsal broşürlerin yanı sıra görsel sunumlar, infografikler ve diğer kurumsal tamamlayıcı materyallerin tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmıştır. İster basılı ister dijital platformlara ihtiyaç duyulsun, ekibimiz mesajınızı etkili bir şekilde hedef kitlenize ileten özel tasarımlar yapacaktır.
Şirketiniz ister yalnızca finansal bilgiler veriyor, isterse yüksek etkili bir pazarlama mesajı veriyor veya hissedarlarla yıl boyunca tutarlı bir varlık yaratıyor olsun, Pio mesajlarınız için doğru görünüm ve görsel iletişim tasarımını oluşturabilir.Kurumsal iletişim hizmetlerimiz, müşterilerilerimizin vizyonlarını ve sonuçlarını netlik, yaratıcılık ve etki ile paylaşmalarına yardımcı olur.
Kurumsal İletişim
Kurumsal İletişim
Tema ve konsept geliştirme
Sürece, müşterilerin temel mesajlarını ayrıştırmalarına yardımcı olarak başlıyoruz, ardından katılım ve anlayışı en üst düzeye çıkarmak için hikayelerini görselleştiriyoruz. Kurumsal iletişim süreçlerinin geliştirilmesinde çok kanallı yaklaşımlar kullanıyoruz.
Tasarım sürecimiz, içerik ve sayfalandırma planları oluşturarak başlar.
Kurumsal iletişim çalışmalarımız, marka ve kimlik, dijital ve web siteleri, video ve fotoğraf gibi diğer hizmetlerimizi entegre etme becerimiz ile çeşitli yatırımcı iletişimlerinde mesaj ve görsel tutarlılığı garanti eder. Her şeyden önce, bizler kapsamlı proje yöneticileriyiz. Proje süresi boyunca, sık sık durum e-postaları ve/veya video konferanslar aracılığıyla iletişim kurarız.
We can work together for your brand.
A good plan can change your brand's life. Hit us up.
What would you like to drink?
Whatsapp, call or email?
If you want to learn more about what we do or discuss your brand, you can reach out to us.
Suphi Murat Tenşi Business Director 0 532 404 7037 info@pio.com.tr
Take a look at our success stories here!
At Pio, we work to advance ourselves, our industry, and your business. We help you achieve your business goals through design, technology, and strategy.
Current Works
Join our e-Newsletter Stay informed about developments by subscribing to Pio.
Pio Reklam Ajansı ve Medya A.Ş. A.Ş. sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close