Kurumsal İletişim
Pio, kurumsal iletişim tasarımında güvenilir bir uzman ve değerli bir kaynaktır.
Anlayışı, bağlılığı en üst düzeye çıkaran ve markanızı oluşturan yıllık raporlar, sürdürülebilirlik raporları, çalışan iletişimleri ve diğer stratejik iletişimleri tasarlıyor ve üretiyoruz. Müşterileriniz, bu iletişim materyallerin paydaşlarına en etkili şekilde sunulmasını sağlamak için kurumsal iletişim programlarının danışmanlığına, yaklaşımına, tasarımına ve üretimine güvenmektedir.
Kurumsal İletişim
Download onze bureau brochure en maak kennis
Raak geïnspireerd en leer ons team beter kennen
Plan een afspraak in
Anlamayı en üst düzeye çıkarmak ve harekete geçirmek için karmaşık iletişimleri basitleştiriyoruz.
Pio, yıllık faaliyet raporları, sürdürülebilirlik raporları, kurumsal broşürlerin yanı sıra görsel sunumlar, infografikler ve diğer kurumsal tamamlayıcı materyallerin tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmıştır. İster basılı ister dijital platformlara ihtiyaç duyulsun, ekibimiz mesajınızı etkili bir şekilde hedef kitlenize ileten özel tasarımlar yapacaktır.
Şirketiniz ister yalnızca finansal bilgiler veriyor, isterse yüksek etkili bir pazarlama mesajı veriyor veya hissedarlarla yıl boyunca tutarlı bir varlık yaratıyor olsun, Pio mesajlarınız için doğru görünüm ve görsel iletişim tasarımını oluşturabilir.Kurumsal iletişim hizmetlerimiz, müşterilerilerimizin vizyonlarını ve sonuçlarını netlik, yaratıcılık ve etki ile paylaşmalarına yardımcı olur.
Kurumsal İletişim
Kurumsal İletişim
Tema ve konsept geliştirme
Sürece, müşterilerin temel mesajlarını ayrıştırmalarına yardımcı olarak başlıyoruz, ardından katılım ve anlayışı en üst düzeye çıkarmak için hikayelerini görselleştiriyoruz. Kurumsal iletişim süreçlerinin geliştirilmesinde çok kanallı yaklaşımlar kullanıyoruz.
Tasarım sürecimiz, içerik ve sayfalandırma planları oluşturarak başlar.
Kurumsal iletişim çalışmalarımız, marka ve kimlik, dijital ve web siteleri, video ve fotoğraf gibi diğer hizmetlerimizi entegre etme becerimiz ile çeşitli yatırımcı iletişimlerinde mesaj ve görsel tutarlılığı garanti eder. Her şeyden önce, bizler kapsamlı proje yöneticileriyiz. Proje süresi boyunca, sık sık durum e-postaları ve/veya video konferanslar aracılığıyla iletişim kurarız.
Wir können gemeinsam an Ihrer Marke arbeiten.
Ein guter Plan kann das Leben Ihrer Marke verändern. Schlagen Sie uns an.
Was möchten Sie trinken?
WhatsApp, Anruf oder E-Mail?
Wenn Sie mehr über das erfahren möchten, was wir tun, oder über Ihre Marke sprechen möchten, können Sie sich an uns wenden.
Suphi Murat Tenşi Business Director 0 532 404 7037 info@pio.com.tr
Schauen Sie sich hier unsere Erfolgsgeschichten an!
Bei Pio arbeiten wir daran, uns selbst, unsere Branche und Ihr Unternehmen voranzubringen. Wir helfen Ihnen durch Design, Technologie und Strategie, Ihre Geschäftsziele zu erreichen.
Aktuelle Arbeiten
Abonnieren Sie unseren E-Newsletter Abonnieren Sie Pio, um über Entwicklungen informiert zu bleiben.
Pio Reklam Ajansı ve Medya A.Ş. A.Ş. sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close