Mobil Uygulama
Pio, insanlar ve işletmeler için daha iyi bir gelecek inşa etmek için inovasyon ve otomasyonun birlikte çalıştığı bir yerdir.
Pio, markanızı büyüten mobil uygulamalar geliştiriyor. Mobil uygulamalara olan talep yadsınamaz: İnsanlar, Google Play Store ve Apple App Store arasında indirilebilecek 5 milyondan fazla mobil uygulama arasından seçim yapabilir. 

Akıllı telefonlar, tabletler ve diğer mobil cihazlarda çalışacak şekilde tasarlanmış ilgi çekici mobil deneyimler geliştirmek için sizinle birlikte çalışıyoruz. Mobil uygulama geliştirme hizmetleri için bize ulaştığınızda, ihtiyaçlarınızı dikkatlice analiz eder, hedeflerinize ve bütçenize en uygun çözümü sunarız.
Mobil Uygulama
Download onze bureau brochure en maak kennis
Raak geïnspireerd en leer ons team beter kennen
Plan een afspraak in
Kullanıcıları memnun eden ve yatırım getirisi sağlayan Android ve iOS mobil uygulamaları sunuyoruz.
Yaratıcı mobil uygulama geliştirme ajansı olarak basit bir görevimiz var - kullanıcıların tekrar tekrar geri döneceği sezgisel deneyimler tasarlamak ve oluşturmak.
Markaların ve işletmelerin mobil cihazlar aracılığıyla etkileşimi artırmalarına yardımcı olmak için iOS ve Android uygulamaları geliştiriyoruz.  Bu taahhüdün bir parçası olarak, mobil uygulama geliştirme uzmanlarından oluşan ekibimiz, kullanıcı merkezli tasarımla başlar ve kullanıcılarla bağlantı kuran uygulamalar oluşturmanın yenilikçi yollarını bulmaya odaklanır.
Mobil Uygulama
Mobil Uygulama
IOS mobil uygulama geliştirme
Ekibimiz, sıfırdan kullanıcı dostu bir IOS uygulaması oluşturmanın inceliklerini biliyor. Bu deneyimi, entegre uygulama geliştirme yoluyla kullanıcı dostu tasarım, sezgisel kullanıcı deneyimi ve öncü işlevselliği birleştiren uygulamalar sunmaya odaklanmak için kullanıyoruz.

Bugüne kadar, birden çok sektördeki müşterilerle çeşitli iOS projeleri üzerinde çalıştık ve bu müşterilerin iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan iOS uygulamaları dağıtmalarına yardımcı olduk. Birçok sektörde IOS uygulamaları oluşturma deneyimine sahibiz ve kanıtlanmış metodolojimiz, çözmeye çalıştığınız zorluğun boyutu ne olursa olsun sonuçları garanti eder.
Android Mobil Uygulama Geliştirme
Android'in 2007'de piyasaya sürülmesinden bu yana, ekibimiz sezgisel ve akılda kalıcı deneyimler sunmak için en yeni teknolojilerden yararlanarak inovasyonun ön saflarında yer aldı. Tasarımdan geliştirmeye, React Native, Ionic, Xamarin ve daha fazlası gibi güvenilir çerçevelerle Android uygulamaları oluşturuyoruz.

Ekibimiz, hedeflerinizi anlayan ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir uygulama sunmak için zaman ayıran kıdemli Android geliştiricilerinden oluşur. Nihai ürününüzden %100 memnun kalana kadar çalışmalarımız tamamlanmış sayılmaz.
Wir können gemeinsam an Ihrer Marke arbeiten.
Ein guter Plan kann das Leben Ihrer Marke verändern. Schlagen Sie uns an.
Was möchten Sie trinken?
WhatsApp, Anruf oder E-Mail?
Wenn Sie mehr über das erfahren möchten, was wir tun, oder über Ihre Marke sprechen möchten, können Sie sich an uns wenden.
Suphi Murat Tenşi Business Director 0 532 404 7037 info@pio.com.tr
Schauen Sie sich hier unsere Erfolgsgeschichten an!
Bei Pio arbeiten wir daran, uns selbst, unsere Branche und Ihr Unternehmen voranzubringen. Wir helfen Ihnen durch Design, Technologie und Strategie, Ihre Geschäftsziele zu erreichen.
Aktuelle Arbeiten
Abonnieren Sie unseren E-Newsletter Abonnieren Sie Pio, um über Entwicklungen informiert zu bleiben.
Pio Reklam Ajansı ve Medya A.Ş. A.Ş. sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close