Kurumsal İletişim Tasarımı
Pio, kurumsal iletişim tasarımında güvenilir bir uzman ve değerli bir kaynaktır.
Anlayışı, bağlılığı en üst düzeye çıkaran yıllık faaliyet raporları, sürdürülebilirlik raporları, çalışan iletişimleri ve diğer stratejik kurum içi, kurum dışı iletişim süreçlerinizi tasarlıyor ve üretiyoruz. Müşterilerimiz, bu iletişim materyallerin paydaşlarına en etkili şekilde sunulmasını sağlamak için kurumsal iletişim danışmanlığımıza, yaklaşımımıza, kreatif tasarım anlayışımıza ve üretim aşamasında Pio'ya güvenmektedir.
Kurumsal İletişim Tasarımı
Sizden haber almayı dört gözle bekliyoruz.
Birlikte markanızın amacına yönelik modern deneyimler inşa ediyoruz.
İletişim formu
Anlamayı en üst düzeye çıkarmak ve harekete geçirmek için karmaşık iletişimleri basitleştiriyoruz.
Pio, yıllık faaliyet raporları, sürdürülebilirlik raporları, kurumsal broşürlerin yanı sıra görsel sunumlar, infografikler ve diğer kurumsal tamamlayıcı materyallerin tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmıştır.
İster basılı ister dijital platformlara ihtiyaç duyulsun, ekibimiz mesajınızı etkili bir şekilde hedef kitlenize ileten özel tasarımlar yapacaktır.
Kurumsal İletişim Tasarımı
Kurumsal İletişim Tasarımı
Stratejik vizyonunuzu bir pazar gerçeği haline getirin
Şirketiniz ister yalnızca finansal bilgiler veriyor, isterse yüksek etkili bir pazarlama mesajı veriyor veya hissedarlarla yıl boyunca tutarlı bir varlık yaratıyor olsun, mesajlarınız için doğru görünüm ve görsel iletişim tasarımını oluşturabiliriz. Kurumsal iletişim tasarımı hizmetlerimiz, müşterilerimizin vizyonlarını ve sonuçlarını netlik, yaratıcılık ve etki ile paylaşmalarına yardımcı olur.

Sürece, müşterilerin temel mesajlarını ayrıştırmalarına yardımcı olarak başlıyoruz. Ardından katılım ve anlayışı en üst düzeye çıkarmak için hikayelerini görselleştiriyoruz. Kurumsal iletişim süreçlerinin geliştirilmesinde çok kanallı yaklaşımlar kullanıyoruz.
Tasarım sürecimiz, içerik ve sayfalandırma planları oluşturarak başlar
Kurumsal iletişim tasarımı çalışmalarımız, marka, kimlik, dijital, web siteleri, video ve fotoğraf gibi diğer hizmetlerimizi entegre etme becerimiz ile kurumsal iletişim süreçlerinizde mesaj ve görsel tutarlılığı garanti eder.

Her şeyden önce, bizler kapsamlı proje yöneticileriyiz. Proje süresi boyunca, sık sık durum e-postaları ve video konferanslar aracılığıyla iletişim kurarız.
Birlikte markanız için çalışabiliriz.
İyi plan, markanızın hayatınızı değiştirebilir. Bize ulaşın.
Ne içmek istersiniz?
Whatsapp, arama veya e-posta?
Yaptıklarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek veya markanız için konuşmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.
Suphi Murat Tenşi Marka İletişim Danışmanı 0 532 404 7037 info@pio.com.tr
Başarı hikayelerimize buradan göz atın!
Pio'da kendimizi, sektörümüzü ve işinizi ileriye taşımak için çalışıyoruz. Tasarım, teknoloji ve strateji aracılığıyla iş hedeflerine ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.
Güncel İşlerimiz
E-Bültenimize katılın Pio.com.tr’ye abone olarak gelişmelerden haberdar olun
Pio Reklam Ajansı ve Medya A.Ş. A.Ş. sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close