Yazılım
Web ve mobil ürünleriniz için tasarımlar oluşturuyor ve yazılım çözümleri geliştiriyoruz.
Dünyanın herhangi bir ülkesindeki milyonlarca kullanıcıya çevrimiçi olarak sunulan tamamen işlevsel uygulamalar geliştiriyoruz. Ekibimiz çeşitli veritabanları ve API'ler ile çalışır, ölçeklendirme ve diğer hizmetlerle entegrasyon uygular.

Pio, teknolojiyi etkin bir şekilde kullanarak, iş operasyonlarınızı kolaylaştıran ve müşterilerinize değer katan yazılım çözümleri geliştiriyor.
Yazılım
Sizden haber almayı dört gözle bekliyoruz.
Birlikte markanızın amacına yönelik modern deneyimler inşa ediyoruz.
İletişim formu
Fikirleri değiştirmek ürünleri değiştirmekten daha ucuz olduğu için sorular soruyor, tartışıyor ve prototip yapıyoruz.
Ekibimiz, performans gösteren, tekrarlanmayan, bakımı kolay kodlarla müşterilerimizin ürünlerine hayat verir. Pio, karmaşık sorunları çözen ve kuruluşların dijital stratejilerini sağlamada fırsatlar yaratan bir ajanstır. Nihai hedefimiz, işletmelerin yenilikçi teknolojiler ve iyi hazırlanmış yazılım süreçleri ile gelişmesine yardımcı olmaktır.
Bu endüstrilerde öğrendiğimiz beceriler, içinde çalışma fırsatı bulduğumuz her yeni sektöre sürekli olarak uygulanıyor. En yaygın sektörlerimiz arasında eğitim yazılımları, sağlık yazılımları, gümrük yazılımları ve devlet uygulamaları için yazılım geliştirme yer almaktadır. Gerçek bir fark yaratabilecek projeler üzerinde çalışmak, Pio ekibinin tutkulu olduğu bir şeydir.
Yazılım
Yazılım
Zeki, yaratıcı, işbirlikçi.
Bulut tabanlı uygulamalar, mobil tabanlı uygulamalar, hassas verileri etkin bir şekilde paylaşan araçlar ve proje süreçlerine rehberlik eden araçlar oluşturuyoruz. Gerçekten odaklanmış faydalar sağlayan niş veya küçük projeler üzerinde çalışmaktan da keyif alıyoruz.

Deneyimli ekibimiz, geniş bir yelpazede teknolojik çözümler sunar. Bunlar, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını karşılayan özel yazılım araçları sunmak için özenle seçilir. Basitlik ve verimlilik sağlamak için. Nihai hedefimiz, işletmelerin yenilikçi teknolojiler ve iyi hazırlanmış yazılım süreçleri ile gelişmesine yardımcı olmaktır.
Üzerinde çalıştığımız her proje benzersizdir.
Pio'da, yazılım projelerimizin en yüksek standartlarda, zamanında ve bütçe dahilinde teslim edilmesini sağlayan eksiksiz bir yazılım geliştirme hizmetleri portföyü sunuyoruz. Sosyal sorumluluğumuzu çok ciddiye alıyoruz ve her zaman topluluğumuza fayda sağlamanın yollarını arıyoruz.

Temel hizmetlerimiz, özel yazılım geliştirme, yazılım analizi ve tasarımı, yazılım proje yönetimini içerir. Güçlü iş çözümü sağlayan başarılı bir yazılım geliştirme projesi sunmak söz konusu olduğunda bu temel hizmetlerin bir zorunluluk olduğuna inanıyoruz. Pio'da, hedeflere zamanında ve bütçe dahilinde etkili bir şekilde ulaşmamıza izin vermenin önemine değer veriyoruz.
Birlikte markanız için çalışabiliriz.
İyi plan, markanızın hayatınızı değiştirebilir. Bize ulaşın.
Ne içmek istersiniz?
Whatsapp, arama veya e-posta?
Yaptıklarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek veya markanız için konuşmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.
Suphi Murat Tenşi Marka İletişim Danışmanı 0 532 404 7037 info@pio.com.tr
Başarı hikayelerimize buradan göz atın!
Pio'da kendimizi, sektörümüzü ve işinizi ileriye taşımak için çalışıyoruz. Tasarım, teknoloji ve strateji aracılığıyla iş hedeflerine ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.
Güncel İşlerimiz
E-Bültenimize katılın Pio.com.tr’ye abone olarak gelişmelerden haberdar olun
Pio Reklam Ajansı ve Medya A.Ş. A.Ş. sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close