Siyasal İletişim
Algıları değiştirmek ve politikayı şekillendirmek için sesinizi yükselterek hedeflerinize ulaşmanızda sizi destekliyoruz.
Zor zamanlarda başarılı olmak için özel ve kamu sektörü ile birlikte çalıştık.

Her şey 2005'te basit bir fikirle başladı siyasi bir kampanyanın hızı ve yoğunluğuyla çalışan bir iletişim ajansı kurmak. Bu vizyon bizi iki kişilik bir startup'tan Türkiye'nin en iyi şirketleri, organizasyonları ve adaylarıyla çalışan profesyonel bir ekibe taşıdı.

Uzun vadeli iş ve politika hedeflerini destekliyoruz. Kamuoyunu etkilemek için özel sektör, kamu ve STK'lara yaratıcı kampanyalar ve iletişim süreçleri yürütüyoruz. Politika, mevzuat ve yönetmelikleri şekillendirmek kanaat liderleri ve karar vericiler arasında güçlü bağlar kurmanıza yardımcı oluyoruz.

Pio, hükümet ilişkileri, stratejik iletişim, dijital pazarlama, anket ve veri danışmanlığı hizmetleri sunan yaratıcı iletişim ajansıdır. Hikayenizi medyada ve çevrimiçi olarak anlatmanıza, siyasi süreçte bilinirliğinizi arttırmaya, kamuoyunu ölçmenize ve etkilemenize, Hükümet içinde güçlü ilişkiler kurmanıza ve durumunuzu karar vericilere sunmanıza yardımcı olabiliriz.
Sizden haber almayı dört gözle bekliyoruz.
Birlikte markanızın amacına yönelik modern deneyimler inşa ediyoruz.
İletişim formu
Değişim için. Etki için. Fark yaratmak için.
Pio, en acil zorlukların üstesinden gelen yöneticiler için güvenilir bir danışmandır.
Biz, müşterilerimize işlerini derinlemesine anlayan, deneyimli, birinci sınıf yetenekler sağlama vaadiyle yönlendirilen iletişim stratejistleri sunuyoruz. İlk günden itibaren hedeflerinizi kendi hedeflerimiz olarak benimsiyor ve sonuç odaklı iletişimler aracılığıyla bunları eyleme dönüştürüyoruz.

iletişim stratejileri oluşturma, hedef kitlenizi harekete geçirme ve hikayenizi her şeyden önce herkese anlatmaya kadar iletişime 360 derecelik bir yaklaşım getiriyoruz. Cesur fikirleri eyleme dönüştürerek teknoloji, toplum, politika ve medyanın kesişim noktasında çalışıyoruz. Kültüre değer katarak şekillendirmek için çalışıyoruz.
 • Halkla İlişkiler Danışmanlığı

  Halkla İlişkiler konusundaki yaklaşımımız, siyasete etkin katılımın kimi tanıdığınızla değil, ne bildiğinize dayanması gerektiği ve masaya bir sorun y...
 • Etkinlik Yönetimi

  Kilit paydaşları bir araya getiren, tartışmayı teşvik eden ve bilgilendiren, çeşitli sektörlerdeki önemli konular hakkında farkındalığı artıran etkinl...
 • İtibar Yönetimi

  Zayıf çevrimiçi arama sonuçları, profesyonel kariyer beklentilerinizi engelliyor, olumsuz haberler potansiyel yatırımcıları erteliyor veya önemli payd...
 • Kriz İletişimi & Yönetimi

  Bir krizin marka imajı üzerinde oldukça olumsuz bir etkisi olabilir. Kriz iletişimi ekibimiz, markanızın itibarını ve imajını ona zarar verebilecek ve...
Birlikte markanız için çalışabiliriz.
İyi plan, markanızın hayatınızı değiştirebilir. Bize ulaşın.
Ne içmek istersiniz?
Whatsapp, arama veya e-posta?
Yaptıklarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek veya markanız için konuşmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.
Suphi Murat Tenşi Marka İletişim Danışmanı 0 532 404 7037 info@pio.com.tr
Başarı hikayelerimize buradan göz atın!
Pio'da kendimizi, sektörümüzü ve işinizi ileriye taşımak için çalışıyoruz. Tasarım, teknoloji ve strateji aracılığıyla iş hedeflerine ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.
Güncel İşlerimiz
E-Bültenimize katılın Pio.com.tr’ye abone olarak gelişmelerden haberdar olun
Pio Reklam Ajansı ve Medya A.Ş. A.Ş. sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close