İtibar Yönetimi
Çevrimiçi itibar sorunları, herhangi bir işletmeyi, kuruluşu veya bireyi etkileyebilir. Uygun şekilde ve zamanında ele alınmadığı takdirde yıkıcı sonuçlara yol açabilir.
Zayıf çevrimiçi arama sonuçları, profesyonel kariyer beklentilerinizi engelliyor, olumsuz haberler potansiyel yatırımcıları erteliyor veya önemli paydaşlarla olan ilişkileri etkiliyor olabilir. 

Sorun ne olursa olsun, görmezden gelirseniz ortadan kaybolmaz. Aslında, daha da kötüye gitmesi muhtemeldir. Bu nedenle, itibarınız üzerindeki olumsuz etkiyi en aza indirmek için mümkün olan en kısa sürede proaktif bir yaklaşım benimsemek çok önemlidir.

Pio, bireylerin ve işletmelerin gerçekte kim olduklarının gerçek ve doğru bir yansımasını yaratmalarına yardımcı olmak için patentli teknolojiyi ve yılların benzersiz deneyimini kullanır.
İtibar Yönetimi
Sizden haber almayı dört gözle bekliyoruz.
Birlikte markanızın amacına yönelik modern deneyimler inşa ediyoruz.
İletişim formu
Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Pio size yardımcı olabilir...
Pio, benzersiz marka ve hedeflerinize göre uyarlanmış özel itibar yönetimi hizmetleri sunan şirketler biridir.
Her işletmenin bir itibarı vardır. Bazı şirketler itibarlarının organik olarak gelişmesine izin verir. Ancak en başarılı şirketler itibarlarını proaktif olarak yönetirler. Pio'ile çalışarak itibarınızın sorumluluğunu üstlenebilirsiniz. Sizin adınıza konuşmaları izler. Olumsuz paylaşımlar için yanıtlar bulmanıza yardımcı olur, insanların markanızı veya işletmenizi nasıl gördüğü konusunda sizi bilgilendirebiliriz.

Ekibimiz, şirket veya bireyin mevcut itibarını analiz edecek bunu çevrimiçi veya medya aracılığıyla etkilemek için stratejik yollar geliştirecektir. Tek bir olumsuz yorumun veya sahte müşteri incelemesinin çevrimiçi itibarınızı mahvetmesine izin vermeyin.
İtibar Yönetimi
İtibar Yönetimi
Hedef odaklı itibar yönetimi hizmetlerinden yararlanın.
İster küçük bir işletme, ister Fortune 500 şirketi veya çok konumlu bir şirketin sahibi veya yöneticisi olun, düşünce liderliği markanızı oluşturmak ve daha iyi bilinirlik kazanmak için çevrimiçi itibarınızı korumanız gerekir. İtibar Yönetimi tam da bunu yapmanızı sağlar.

İtibar yönetimi, kamuoyu algısını şekillendirmek için bir bireyin, şirketin veya kuruluşun çevrimiçi itibarını koruma uygulamasıdır. İtibar Yönetimi, çevrimiçi kullanıcıların ve arama motorlarının markanızı aradıklarında doğru materyalleri bulmasını sağlar.
İmajınızı korumanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.
Çevrimiçi itibarınız, potansiyel müşterilerin sizinle iş yapıp yapmayacağını belirleyen bir güven sinyali işlevi görür.

İtibar Yönetiminin ne olduğu ve neden önemli olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın. İşletmeler, markalar ve bireyler için çevrimiçi itibar yönetiminin faydalarını keşfedin.
Birlikte markanız için çalışabiliriz.
İyi plan, markanızın hayatınızı değiştirebilir. Bize ulaşın.
Ne içmek istersiniz?
Whatsapp, arama veya e-posta?
Yaptıklarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek veya markanız için konuşmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.
Suphi Murat Tenşi Marka İletişim Danışmanı 0 532 404 7037 info@pio.com.tr
Başarı hikayelerimize buradan göz atın!
Pio'da kendimizi, sektörümüzü ve işinizi ileriye taşımak için çalışıyoruz. Tasarım, teknoloji ve strateji aracılığıyla iş hedeflerine ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.
Güncel İşlerimiz
E-Bültenimize katılın Pio.com.tr’ye abone olarak gelişmelerden haberdar olun
Pio Reklam Ajansı ve Medya A.Ş. A.Ş. sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close