Etkinlik Yönetimi
Bir etkinlikten önce ve günün kendisinde doğru insanları meşgul etmek çok önemlidir. E-posta pazarlaması, mikro siteler, sosyal medya yönetimi ve davetli listesi yönetimi dahil olmak üzere etkinlik pazarlama hizmetleri sunarak etkinliğinizin duyurulmasını ve medya, etkileyiciler ve paydaşların amacı doğru anlamasını sağlıyoruz. 
Kilit paydaşları bir araya getiren, tartışmayı teşvik eden ve bilgilendiren, çeşitli sektörlerdeki önemli konular hakkında farkındalığı artıran etkinlik programları sunmak için ekibinizin aktif bir parçası olarak çalışıyoruz.

Müşterilerimize etkinliklerini farklı kılacak en iyi fikirleri, konseptleri sunmaya çalışıyoruz. Saha deneyimimiz bize lider markalarla çalışma ve en iyi etkinliklerden bazılarını sunma fırsatı verdi. Etkinlik Yönetimi hedeflerini en verimli şekilde oluşturmak için müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız ile iyi ve uzun vadeli ilişkiler kurma alışkanlığımız var.
Etkinlik Yönetimi
Sizden haber almayı dört gözle bekliyoruz.
Birlikte markanızın amacına yönelik modern deneyimler inşa ediyoruz.
İletişim formu
Fikirleri hayata geçiriyor ve olayları yetenek, tutku ve kusursuz uygulama ile sunuyoruz.
İnsanları motive etmenin yenilikçi yollarını bulmaktan ve onları eylemleri için ödüllendirmekten büyük gurur duyuyoruz.
Etkinlik yönetimi uzmanlarımız, hedef kitlenizin ilgisini yaratıcı bir şekilde çekmek ve yenilikçi etkinlikler sunmak için hassas planlama, orijinal düşünce ve onlarca yıllık endüstri bilgisini kullanır.

Etkinlikleri planlamayı seviyoruz ve ayrıntılardan zevk aldığımız kadar büyük resimle ilgilenmekten de keyif alıyoruz. Kapsamlı etkinlik planlaması sunuyoruz. Prodüksiyon yönetimi, görsel-işitsel teknik hizmetler, sahne seti tasarımı ve inşası, personel ve güvenlik, sergi tasarımı ve inşası, eğlence, konuşmacı yönetimi, Catering ve gösteri yönetimini profesyonel çözüm ortaklarımız ile eş zamanlı yönetiyoruz.
Etkinlik Yönetimi
Etkinlik Yönetimi
Yaratıcı bir etkinlik yönetimi ajansıyız.
Fırtınalı bir günde ekstra vestiyer görevlilerinin olmasını sağlamaktan, yüksek profilli bir konuşmacı için doğru kürsü yüksekliğini ayarlamaya kadar. Etkinliğinizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için bir planın olduğundan emin oluruz.

Bütçe ne olursa olsun ekibimiz, hedeflerinizi karşılayacak ısmarlama bir etkinlik yönetimi planı geliştirmek için yaratıcılık ve uzmanlık kullanacaktır.
Tam ölçekli etkinlik yönetimi sunuyoruz.
Pio, tüm etkinlik sürecinizi yürütebilir. Mükemmel mekanı bulmak için kurum içi etkinlik ekibinizle ortaklaşa çalışabiliriz. Farklı düşünüyor ve farklı mekanlarıda etkinlikler düzenlemeyi seviyoruz.

Etkinliğiniz için özgün bir tema belirleyebilir, insanların dikkatini çekecek temel mesajlar ve yüksek etkili görseller geliştirebiliriz.
Birlikte markanız için çalışabiliriz.
İyi plan, markanızın hayatınızı değiştirebilir. Bize ulaşın.
Ne içmek istersiniz?
Whatsapp, arama veya e-posta?
Yaptıklarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek veya markanız için konuşmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.
Suphi Murat Tenşi Marka İletişim Danışmanı 0 532 404 7037 info@pio.com.tr
Başarı hikayelerimize buradan göz atın!
Pio'da kendimizi, sektörümüzü ve işinizi ileriye taşımak için çalışıyoruz. Tasarım, teknoloji ve strateji aracılığıyla iş hedeflerine ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.
Güncel İşlerimiz
E-Bültenimize katılın Pio.com.tr’ye abone olarak gelişmelerden haberdar olun
Pio Reklam Ajansı ve Medya A.Ş. A.Ş. sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close