Influencer Marketing
Pio, marka hikayenizi hedef kitlenize en ilgi çekici şekilde ulaştırmak ve büyütmek için etkileyici pazarlama stratejileri tasarlar ve uygular.
Güzellik, sağlık, moda, yemek, seyahat, aile ve yaşam tarzı endüstrilerinde, yurtiçi ve yurtdışında makro ve mikro düzeyde Influencer'lar çalışıyoruz.

Influencer'ların pazarlama gücü yadsınamaz. Etkileyici bir kişinin yüksek katılımlı hedef kitlesine ulaşmak, şirketlerin daha fazla benimsediği bir pazarlama stratejisi olmaya başladı. Doğru iletişim stratejisi ile doğru influencer seçimi yapıyoruz. Çeşitli etkileşim metriklerini kullanarak Influencer'ları belirler, onlara ulaşır, onlarla sizin adınıza pazarlık yapar ve kampanyaların yürütülmesini sağlarız.
Influencer Marketing
Download onze bureau brochure en maak kennis
Raak geïnspireerd en leer ons team beter kennen
Plan een afspraak in
Yeni bir kitlenin dikkatini ve güvenini hızlı ve kolay bir şekilde kazanın.
Influencer Marketing, hedef pazarınız da binlerce tüketiciye erişmenizi sağlayabilir.
Tüketicilerin %47'si reklam engelleyiciler kullanıyor ve bu da geleneksel reklamların satış yapmak veya tüketici farkındalığını artırmak için artık eskisi kadar etkili olmadığını gösteriyor. Influencerlar, benzersiz içerik oluşturup paylaşarak markanıza değer katar ve SEO istatistiklerinizi büyük ölçüde iyileştirir. 

Pazar yeri, alışveriş yapılabilirlik seçeneklerini genişletmeye devam ediyor. Unutmayın! hemen hemen herkesin bir sosyal medya hesabı var ve hayran oldukları insanları takip ediyorlar. Bir Influencer, markanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi  takipçilerine tavsiye ederse, bu zahmetsizce birkaç tıklamayla satışları arttırmanın anahtarıdır.
Influencer Marketing
Influencer Marketing
Markalar yeni satış noktalarına doğrudan erişim sağlamak Influencer'ları kullanmalıdır.
Gerçek insanları, gerçek içeriği, videolu hikaye anlatımını ve sosyal medyayı kullandığınızda, işe yarayan, harekete geçiren, ilgi çeken, bilinirliği arttıran ve satın almaya yönlendiren bir kitleye sahip olursunuz.
İnsanlar şirketlere güvenmez, insanlara güvenirler.
Influencer’ın en güçlü yönlerinden biri, takipçileri tarafından güvenilmeleridir. Belirli bir sektörde yetki ve uzmanlık oluşturmuşlardır. Planlama anahtardır. Bu nedenle, işinizi ve müşterilerinizi anlamak için büyük çaba harcıyoruz. Bir Influencer bulmak kolaydır, ancak işin püf noktası markanız ve müşterileriniz için doğru Influencer bulmaktır.

Tutkulu uzmanlardan oluşan ekibimiz, işletmeniz için etkileyici bir pazarlama stratejisi oluşturacak ve bunun müşterilerinize mükemmel bir şekilde tercüme edilmesini sağlayacaktır.
We can work together for your brand.
A good plan can change your brand's life. Hit us up.
What would you like to drink?
Whatsapp, call or email?
If you want to learn more about what we do or discuss your brand, you can reach out to us.
Suphi Murat Tenşi Business Director 0 532 404 7037 info@pio.com.tr
Take a look at our success stories here!
At Pio, we work to advance ourselves, our industry, and your business. We help you achieve your business goals through design, technology, and strategy.
Current Works
Join our e-Newsletter Stay informed about developments by subscribing to Pio.
Pio Reklam Ajansı ve Medya A.Ş. A.Ş. sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close