Mitte
Hayatımızı kazanmanızı sağlayan pek çok güç vardır; hepsinin temelinde ise eğitim. Onunla gelişir, sonunda değişiriz. Bizimle birlikte işimiz de gelişir, hayatımız tamamen değişir. Novarge’yi Türkiye’nin uzaktan eğitim merkezi yapma amacıyla, bu üç büyük gücün bilgeliği ile yola çıktık.
  • #Logo Tasarım
  • 14.7 Gebruikers per jaar
  • 360º Doorvertaling van het merk
  • 600K Bereik via social media
Roosendaal was nog nooit zo leuk
Bij Playdôme staat samen spelen centraal. Met de opening van het nieuwe family entertainment center in augustus 2021 op het Leisure Park Roosendaal, was een dagje weg nog nooit zo leuk.

Om te laten zien dat je een dagje weg niet mag missen bij Playdôme, hebben we op basis van een nieuwe merkstrategie een concept neergezet wat ‘spelen’ ademt.
Modern bir marka oluşturmak
İlk adımımız, Novarge’nin gururla pazarlayabileceği bir marka kimliği yaratmaktı. Marka ekibimiz, hedef kitleyle bağlantı hissini kaybetmeden, tasarımcılarımız şık bir şekilde teslim edilen, taze ve çağdaş hissettiren yeni bir logo ve kurumsal kimlik tasarladı.
Mitte
Mitte
Mitte
Mitte
Mitte
Slim campagne voeren
Voor de opening in augustus 2021, willen we laten zien wie Playdôme is. Hiervoor hebben we een gefaseerde lanceringscampagne ontwikkeld.

Door in te spelen op het FOMO-effect en de doelgroep te triggeren, bestond de eerste fase uit een teasercampagne. De teaser werd ingezet voor het verzamelen van leads en buzz creëren rondom Playdôme. Uiteindelijk zorgde dit in de eerste week van de lancering al voor meer dan 250 aanmeldingen van nieuwsgierige fans.
  • Mitte
  • Mitte
  • Mitte
Çözüm odaklı, ilham verici bir proje hedefledik.
Novarge arayüz tasarımı için kırmızı, sarı, pembe tonlarını seçtik. Novarge deneyiminin üç ana sütununu temsil eder. Hedef kitleyi harekete geçirecek sıcak ve eğlenceli bir arayüz tasarladık. Bu, Novarge ile çalışmanın gerektirdiği ciddiyet düzeyini koruyarak dikkat çekici dijital strateji belirledik.
Mitte
Mitte
Mitte
Mitte
Mitte
SOSYAL MEDYA
Voor de opening in augustus 2021, willen we laten zien wie Playdôme is. Hiervoor hebben we een gefaseerde lanceringscampagne ontwikkeld. Door in te spelen op het FOMO-effect en de doelgroep te triggeren, bestond de eerste fase uit een teasercampagne ...
Mitte
Mitte
Mitte
Mitte
Download onze bureau brochure en maak kennis
Raak geïnspireerd en leer ons team beter kennen
Plan een afspraak in
Other works
Join our e-Newsletter Stay informed about developments by subscribing to Pio.
Pio Reklam Ajansı ve Medya A.Ş. A.Ş. sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close