Kurumsal Video
Çevrimiçi tüketicilerin %80'inden fazlasının bir şirket hakkında okumaktansa video izlemeyi tercih ettiğini biliyor muydunuz?
Artık kurumsal tanıtım videosu markalar için "olmasa da olur" değil, artık olmazsa olmazlardan.

Kurumsal Tanıtım videoları daha fazla katılım sağlar, hedef kitlenizin şirketinizle özdeşleşmesine yardımcı olur. Kurumsal Tanıtım videosu, markanız ve şirketinizin görsel bir temsilidir. Pio, kurumsal tanıtım videoları yapmak için gereken tüm bilgilere sahiptir!

Şirket tanıtım videonuz, personel röportajları, müşteri referansları, vaka çalışmaları ve grafikler içerebilir veya hizmetlerinizin, ürünlerinizin, fabrikanızın çekimleri olabilir. Unutmayın! Kurumsal Tanıtım videosu, şirketinizin ve markanızın yüzünü hedef kitlenize göstermenin mükemmel bir yoludur. Net bilgiler içerir ve kim olduğunuzu ve neyi temsil ettiğini gösterir.
Kurumsal Video
Download onze bureau brochure en maak kennis
Raak geïnspireerd en leer ons team beter kennen
Plan een afspraak in
Bir Kurumsal Tanıtım videosu heyecanla değil gerçekle ilgilidir.
Bu, yaptığınız işin gerçekliği ile temsil ettiğiniz iş arasında açık, ikna edici ve özgün bir şekilde bağlantı kurmakla ilgilidir.
Bir Kurumsal Tanıtım Videosu, hedef kitlenizin dikkatini çekmenin ve bir izlenim bırakmanın en iyi yollarından biridir. 

Video üretiminin bir çok çeşitli yolu vardır. Pio'da Kurumsal Tanıtım videosu çekimine başlamadan önce şu soruyu soruyoruz: "Bu hikaye için doğru olan nedir?" şirketiniz hakkında doğru cevabı bulan ve hedef kitlenizi bir dönüşüm yolculuğuna çıkaran videolar hazırlamanın önemini biliyoruz.
Kurumsal Video
Kurumsal Video
Kurumsal Video
Kurumsal Video
Şirketiniz ve Markanız için yeni fırsatları buluyoruz!
Dünya, 2020'den öncekine göre köklü bir değişim geçirdi. Yine de küresel sosyal mesafeye rağmen, bizi bir araya getiren ve her zaman bir araya getirecek bir kurtarıcı var: Video.
Artık tüm internet trafiğinin %85'inin video olacağına inanılıyor.

Bu, Kurumsal Tanıtım videolarınız için orijinal içeriğe ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. Bir çok sektörde faaliyet gösteren işletmeler için içerik oluşturmuş olan Pio, en iyi kurumsal video fikirlerine sahiptir.
Tanıtım videonuzu ne kadar severseniz sevin, sonuçları belirleyen şey görüntülemeler ve dönüşümlerdir.
Pio, prodüksiyonun yanı sıra, Google ve YouTube'da ilk sayfada görüntülenebilmeniz için videolarınızı optimize etme konusunda uzmanlaşmış Video SEO ve Sosyal Medya Pazarlama uzmanlarından oluşan bir ekibe sahiptir.

Kurumsal Tanıtım videosu üretirken, hedef kitlenizin isteklerinin belirlenmesi, sorunların anlaması ve çözümüne dair nasıl yardımcı olacağınızı hikayeleştiriyoruz.
We can work together for your brand.
A good plan can change your brand's life. Hit us up.
What would you like to drink?
Whatsapp, call or email?
If you want to learn more about what we do or discuss your brand, you can reach out to us.
Suphi Murat Tenşi Business Director 0 532 404 7037 info@pio.com.tr
Take a look at our success stories here!
At Pio, we work to advance ourselves, our industry, and your business. We help you achieve your business goals through design, technology, and strategy.
Current Works
Join our e-Newsletter Stay informed about developments by subscribing to Pio.
Pio Reklam Ajansı ve Medya A.Ş. A.Ş. sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close