Akıllı Sözleşme Geliştirme
Pio, çarpıcı mühendisleri ve blok zinciri meraklılarını bir araya getiriyor. Kripto para endüstrisinin liderleriyle yan yana çalışıyoruz ve sizin için pazar ihtiyaçlarınızı en verimli şekilde karşılayacak bir çözüm tasarlamaktan mutluluk duyacağız.
Akıllı Kontrat'lar, blok zincirinde kendi kendine yürütülen ve/veya kendi kendini uygulayan sözleşmeler oluşturmak için bilgisayar protokollerini kullanır.

Akıllı Kontrat'lar, bir aracıya ihtiyaç duymayan otomatik bir süreç kullanarak maliyetleri düşürürken, sözleşmeye dayalı alışverişlerin hızını artırır. Kullanım örnekleri arasında finansal araçlar, lojistik ve tedarik zinciri yönetimi, emlak, ulaşım, yönetişim ve sigorta sayılabilir.
Akıllı Sözleşme Geliştirme
Download onze bureau brochure en maak kennis
Raak geïnspireerd en leer ons team beter kennen
Plan een afspraak in
Dünyadaki herkes, nerede yaşarsa yaşasın, küresel finansal sisteme eşit erişime sahip olmalıdır.
Sektörler arası uzmanlığa sahip ekibiyle Akıllı Kontrat geliştirme tecrübemiz ile sektörler arası işletmelere Akıllı Kontratların benzersiz fırsatlarını sunuyoruz.
Projeniz için akıllı kontratları uygun şekilde geliştirip uygulayabiliriz. Blok zincirindeki işlemlerin maliyet optimizasyonu çıkarabiliriz. Güvenlik açıklarını belirleyerek sorunları ortadan kaldırabiliriz. Blok zinciri ve proje güncellemeleriyle uyumlu olacak şekilde tasarlanmış, geleceğe yönelik akıllı kontratlarda
ilgili standartlara uygunluk sağlayabiliriz. (örn. ERC20).

Yenilikçi yazılımlar sunma konusunda deneyime sahip bir ekibiz. Sektörler arası işletmeler için hatasız akıllı kontrat çözümleri üretiyoruz ve projelerinizin profesyonel iş ortağınız olarak yürütülmesine yardımcı oluyoruz.
1Akıllı Kontrat stratejisi ve mimari tasarımı
Projeniz için Akıllı Kontrat geliştirme yolculuğunuzu başlatmanıza yardımcı oluyoruz. İş fikri, brief ve sizi tanıdıktan sonra Akıllı Kontrat sunma stratejisi taslağı oluşturacağız. Akıllı sözleşme çözümünüzün arkasındaki iş mantığını tanımlayacağız ve hepsini yedeklemek için ölçeklenebilir, güvenli ve verimli bir mimari tasarlayacağız.
2Akıllı Kontrat çözümü geliştirme
Sektörünüze uyarlanmış özelliklere sahip akıllı bir sözleşme çözümü ile işinize güç katacağız. Kurulumdan geliştirmeye ve yönetime, nihai çözümü herhangi bir uyumlu blok zincirinde dağıtmaya kadar kullanıma sunma süreci boyunca size yardımcı olacağız.
3Akıllı Kontrat denetimi ve optimizasyonu
Akıllı Kontrat geliştiricilerimiz, mevcut kontrat çözümünüzün arkasındaki mantığı araştıracak ve daha sorunsuz ve daha düşük maliyetli işlemler için optimize edecektir. Akıllı sözleşmenin temelindeki kodu inceleyeceğiz, güvenlik açıklarını kontrol edeceğiz ve gerekli iyileştirmeleri planlayacağız.
4Decentralized app (DApp) uygulaması
Akıllı Kontratlarda çalışan merkezi olmayan uygulama geliştirmenize yardımcı olacağız. Yarattığımız DApp'ler, benzersiz performans ve yanıt vermeyi garanti eder ve taraflar arasında hızlı, sorunsuz ve verimli bir etkileşim sağlar.
5Decentralized exchanges (DEXs) uygulaması
Verilerin gizliliğini, iş mantığını ve veri bakımını kapsayan kilit blok zinciri platformları için merkezi olmayan akıllı değişim sözleşmeleri geliştiriyoruz.
Akıllı Sözleşme Geliştirme
Akıllı Sözleşme Geliştirme
Akıllı Kontrat geliştirme hizmetlerimizden yararlanın.
İster kurumsal iş akışlarını güçlendirmeye çalışın, ister pazara yenilikçi bir akıllı sözleşme çözümü getirin, süreçleriniz ve departmanlarınız arasında sorunsuz bir şekilde ölçeklenen bir ürün sunma becerisine ve deneyimine sahibiz. Özel ihtiyaçlarınıza uygun hizmeti alabilmeniz için esnekliğe öncelik veriyoruz.
Yenilik arzusu ve birçok sektördeki şirketlerin nasıl çalıştığına dair derin bir anlayış...
İhtiyaçlarınıza yanıt vermeye devam ederken, ancak sahada test edilmiş iş akışlarına güvenerek, ortaklığımızdan her türlü işletme avantajını elde etmenizi sağlıyoruz. Paydaş gereksinimlerini topluyoruz, iş mantığının haritasını çıkarıyoruz ve bir ürün yol haritası tasarlıyoruz. Müşterilerimiz için akıllı kontratlar geliştirme konusunda önemli deneyime sahibiz.
We can work together for your brand.
A good plan can change your brand's life. Hit us up.
What would you like to drink?
Whatsapp, call or email?
If you want to learn more about what we do or discuss your brand, you can reach out to us.
Suphi Murat Tenşi Business Director 0 532 404 7037 info@pio.com.tr
Take a look at our success stories here!
At Pio, we work to advance ourselves, our industry, and your business. We help you achieve your business goals through design, technology, and strategy.
Current Works
Join our e-Newsletter Stay informed about developments by subscribing to Pio.
Pio Reklam Ajansı ve Medya A.Ş. A.Ş. sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close