NFT Pazaryeri Geliştirme
Het concept, waar strategie en creativiteit samenkomen.
NFT Pazar Yeri, non-fungible token satışı ve satın alınması için tekliflere erişim sağlayan çevrimiçi bir platformdur. İyi tasarlanmış bir nft pazar yeri, satıcı ve kullanıcı arasında yakın bir ilişki kurmanıza olanak tanır.

NFT
ve blockchain ekosisteminin değeri hızla artarken, marka değerinizi arttırmak için bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Milyonlarca dolarlık bir gelir sistemi oluşturabileceğiniz istikrarlı NFT Pazar Yeri platformu geliştiriyoruz.
NFT Pazaryeri Geliştirme
Sizden haber almayı dört gözle bekliyoruz.
Birlikte markanızın amacına yönelik modern deneyimler inşa ediyoruz.
İletişim formu
NFT ve Blockchain sektöründe iş fırsatları arıyorsanız bunu bir NFT Pazar Yeri geliştirmekle yapabilirsiniz.
Pio, Blockchain ve Non-fungible Token (NFT) geliştirme konusunda zengin deneyime sahiptir.
NFT devrimi başladı. Endüstrileri birçok kategoride dönüştürüyor. Sanat ve müzikten spora ve gayrimenkule kadar, NFT'ler insanların değer algılarını değiştiriyor.

Hedef kitlenize teknolojiyi sorunsuz bir şekilde benimsemelerine yardımcı olmak için en iyisini sunuyoruz. NFT Pazar Yeri proje fikirlerinizi, hedef kitleniz için en iyi kullanıcı deneyimine dönüştürmek için tasarlıyoruz.

Ekibimiz, ERC-721 gibi Etereum NFT konusunda uzmanlığa sahiptir. Fiziksel varlıklar (gayrimenkul, sanat nesneleri), sanal varlıklar (oyun dünyasının benzersiz öğeleri) ve elbette negatif değerli varlıklar (borçlar, tahviller, yükümlülükler) için projeler yapabiliriz. Popüler ERC-721'den diğer NFT standartlarıyla nasıl çalışılacağını da biliyoruz: ERC-1155, ERC-998 ve ERC-875.
NFT Pazaryeri Geliştirme
NFT Pazaryeri Geliştirme
Hedef kitlenizin seveceği NFT satın alma deneyimi sunuyoruz.
Çeşitli blok zinciri protokolleri ve NFT standartları hakkında derinlemesine bilgi sahibi olan yetenekli ve deneyimli blok zinciri uzmanlarından oluşan bir ekibimiz var. Ethereum, EOS, Stellar, Tezos ve daha fazlası dahil olmak üzere birden fazla blok zinciri platformunda çalışma konusunda uzmanlığa sahibiz.

NFT söz konusu olduğunda, Pio, basit Token geliştirmeden NFT'ler için tam teşekküllü bir Pazar Yerine kadar çok çeşitli fırsatlar sunabilir.
Pio sıfırdan NFT pazaryerleri geliştiriyor.
İhtiyaçlarınızın ve hedeflerinizin kapsamlı değerlendirmesi ve brief ile birlikte, kullanıma hazır bir platform oluşturuyoruz. NFT, önümüzdeki birkaç yıl içinde çok daha fazla duyacağınız bir terimdir.

Fütüristik büyüme için tüm dijital varlıkları NFT'lere dönüştürerek projelerin, NFT'nin potansiyelini ortaya çıkarmasını sağlıyoruz. Pio, tüm teknik yönleriyle büyüyen NFT pazarından muazzam faydalar elde etmenize yardımcı olabiliriz.
Birlikte markanız için çalışabiliriz.
İyi plan, markanızın hayatınızı değiştirebilir. Bize ulaşın.
Ne içmek istersiniz?
Whatsapp, arama veya e-posta?
Yaptıklarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek veya markanız için konuşmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.
Suphi Murat Tenşi Marka İletişim Danışmanı 0 532 404 7037 info@pio.com.tr
Başarı hikayelerimize buradan göz atın!
Pio'da kendimizi, sektörümüzü ve işinizi ileriye taşımak için çalışıyoruz. Tasarım, teknoloji ve strateji aracılığıyla iş hedeflerine ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.
Güncel İşlerimiz
E-Bültenimize katılın Pio.com.tr’ye abone olarak gelişmelerden haberdar olun
Pio Reklam Ajansı ve Medya A.Ş. A.Ş. sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close