Marka İsmi Oluşturma

Unutmayın! İsminiz kadar yaşarsınız. Alabileceğiniz en önemli pazarlama kararı, bir ürüne ne ad vereceğinizdir. Marka isminin başarı oranında belirleyici rolleri bulunmaktadır. Kalabalık iletişim ortamında akılda kalıcılığı sağlayan amaçlamalardır.


Marka Kimliği Geliştirme

Önce içgörüsel ve kavramsal daha sonra görselleştirme aşaması ile markanız ile ilgili tüketiciye vermek istediğiniz mesajı doğru planlama ile ulaştırıp markanızı akıllara kazırız. Varmak istediğiniz nokta’ya gelin birlikte varalım…


Marka Danışmanlığı

Birbirinden çok farklı sektöre hizmet vererek edindiğimiz tecrübe ile pazarlama dünyasında gereken dinamikleri daha iyi anlama fırsatı yakalıyoruz. Karşınıza yeni fikirler ile çıkıyor, bunları mecralarda uygulanabilir projeler haline getiriyoruz.


Kurumsal İmaj Yönetimi

Kurumsal imajın olumlu olması halinde, marka bilinirliği artar, uzun vadede hatırlanmayı, ayakta kalmayı ve hedef kitleyle sağlıklı iletişimi sağlar, rakiplerin arasından sıyrılarak fark yaratır buda şirkete kar olarak geri döner.


Logo Tasarım

Geleceği ve hedefleri olan bir iş kurmak niyetindeyseniz ilk olarak yapmanız gereken, iyi bir başlangıçtır. İyi bir başlangıcın ilk adımı ise akılda kalabilen bir logo yapısı geliştirebilmekten geçer.


Kurumsal Kimlik Oluşturma

Markanızın yapısı, hedefleri, vizyonu, görsel bütünlüğü ve markanızı temsil eden unsurların bir biriyle olan tutarlılığı kurumsal kimliğinizin standart bir kullanım yapısıyla ve her alanda paralel kullanılması markanıza değer ve bir kimlik kazandırır.


Kreatif Kampanyalar

Bir reklam ajansının en önemli fonksiyonu anlattığı ürün ya da hizmeti hızlı, etkili ve akılda kalıcı bir şekilde tanıtabilmesidir. Vurucu bir slogan, sıra dışı bir mecra ya da beklenmedik bir sunum tüketicilerin aklına kazınır ve asla silinmez.


Görsel Tasarım

Unutmamak gerekir ki, basit gibi görünen ancak bilinçli bir şekilde tasarlanan, kanıtsanmış her bir form ve renk aslında duygusal bir tepkimeye yönelik olup, algıyı bilinçli olarak bir yöne çekmeye çalışır. 

Fotoğraf Çekimleri

Şimdiye kadar sayısız kare ile firmaların ürünlerini, tesislerini, hizmetlerini çekme şansı elde ettik. Fotoğraf sanatının reklam alanındaki tartışılmaz ifade gücünün insanlar ile daha hızlı ve kolay iletişim kurmamıza yardımcı olduğu da yadsınamaz bir gerçek. 


Fuar Çalışmaları

Markalaşma ve pazarlama faaliyetlerinde, fuar, kongre, lansman, seminer gibi hedef kitle ya da potansiyel iş ortaklarınızla bir araya gelebileceğiniz harika ortamları hiç olmadığı kadar profesyonelce anahtar teslim sunuyoruz.  


Tanıtım Filmleri

Pio çözüm ortakları ile birlikte tanıtım filmi, reklam filmi, 3D animasyon, TV programları gibi yapımları film teknolojisinin tanıdığı imkanlar ile üretiyor. Markanızı, ürünlerinizi ve kurumunuzu hedef kitleniz ile buluşturmaya gayret ediyor.  


Sosyal Medya Yönetimi

Markanızı, ürünlerinizi ve hizmet alanlarınızı detaylı bir şekilde araştırarak hedef kitlenizi belirliyoruz. Hedef kitlenizin belirlenmesinden sonra ütün görsel ve metin tabanlı düzenlemelerini baştan yaratıyoruz.


Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal medya araçlarının tamamını en güncel teknikler ve etkili yöntemler kullanarak sizlere sunuyoruz. Sosyal medya hesaplarınızı sizlerin yerine profesyonel şekilde yöneterek hedef kitlenize doğru adımları atmanızı sağlıyoruz.


İçerik Pazarlama

Tüketiciler artık geleneksel pazarlama yöntemlerine ilgi göstermiyorlar. Sadece, kendilerine fayda sağlayan, değer yaratan, onları bilgilendiren, ilgilerini çeken, onları dinleyen ve katılmaya davet eden markaları takip ediyorlar.


Motion Graphics

Hedef kitlenizin beğenisini kazanacak animasyonlar, masaüstü filmler, interaktif videolar, start up animasyonlar ile marka, ürün ve hizmetlerinizi detaylandırıyor, özgün senaryo ve seslendirmeler ile tasarlıyoruz.


Web Sitesi

Teknolojik alt yapısı güçlü, yazılım ve tasarım normlarına uygun, modüler, kullanım kolaylığıyla markaların dijital prestijini en üst seviyeye çıkartan web siteleri yapıyoruz. Kusursuz performansla çalışma’’ ilkesini mobil ve tablet ekranlara da taşıdık.


Mobil Uygulama

Her geçen gün daha değerli hale gelen mobil mecrada yeteneklerimizi sınırsızca sergiliyoruz. Marka hedefinize uygun geliştirilen mobil uygulamalarla satış kanallarını güçlendiren sonuca ulaşıyor, büyük etki’ler yaratıyoruz.